Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data03/virt10637/domeenid/www.peojuht.com/htdocs/libraries/cms/application/cms.php on line 464
Helen ja Marek, pulmad 04.07.2008

Helen ja Marek, pulmad 04.07.2008

Meie pulmad toimusid 4 juuli 2008 aastal, kaunis ja hubases Haanjamehe talus Võrumaal. Laulatus Rõuge kirikus.
Umbes 3 aastat ennem pulmi, kohtusime me Vahur Jürisega Hiiumaal ühe firma suvepäevadel, kus ta oli õhtujuhiks - need suvepäevad ei unune.


Tagasi teel praamis, küsisime veidi punastades Vahurilt telefoni numbri, et kui kunagi meil pulmad peaksid tulema, siis saab tema meie pulmavanaks - ta oli nõus!
Aastad möödusid ja saabus aeg, kui otsustasime, et nüüd tuleb see kaunis sündmus teoks teha. Esimene number kuhu helistasime oligi Vahuri oma ja kuna tema suvi 2008 oli juba pea kõik välja broneeritud, siis ei olnud tal algul lihtne meie soovi täita.
Sellest hetkest peale möödus kõik sujuvalt, tänu Vahurile saime ka kohe pillimehed, bändi nimeks oli "Mis siis". Nad olid vapustavalt head, meie sõbrad ja külalised räägivad neist siiani - kuidas kahe mehe bänd absoluutselt kõike mängis, mida sooviti ja seda vapustavalt hästi. Järgmiseks saime tänu Vahurile ühe Eesti parimatest fotograafidest Kristiina Männiku, tänu kellele on meil kaunid pildid sellest meeldejäävast päevast.
Ennem pulmi me kohtusime Vahuriga oma 4 - 5 korda, seni kuni kõik paika sai. Tänu tema soovitustele, mida pulmapäeval teha ja mitte teha, möödus see päev ilma viperusteta.
Ta on supper!!

ps. ega ta peale pulmi kuhugi ära ei kao, te leiate omale sõbra kogu eluks

Täname Sind Vahur kogu südamest!

Helen ja Marek