Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data03/virt10637/domeenid/www.peojuht.com/htdocs/libraries/cms/application/cms.php on line 464
Taimi & Andrese pulmad 23.08.2008

Taimi & Andrese pulmad 23.08.2008

Meie armastus lõi lõkkele maagilises Norras. Mees on pärit pealinnast, kuid sündinud oleme mõlemad Tartus. Peale paariaastast kooselu leidsime, et tuleks asi ametlikuks teha. Alustasime pulmavanema otsinguga aasta varem; nagu ikka ükski pulm ei ole pulm ilma korraliku pulmaisata. Loomulikult sai selleks Vahur Jüris ja tema abiga leidsime super fotograafi Viljo Pettinen´i, keda soovitame soojalt kõigile.

Filmimees sai võetud Tartust kelleks oli Mati Hint ja bändiga jäime ka väga rahule. Autoks valisime ilusa valge Cadillaci. Abiellusime 23.08.2008.a. Laulatus toimus meile armsaks saanud Lõuna-Eesti Kambja kirikus, millele järgnes unustamatu pulmapidu Kure turismitalus, kus ootasid meid soe toit ja armastav pererahvas. Pulmapidu on värkelt meeles kõigile pulmalistele siiani tänu Vahur Jürisele ja veel paarile naljameestest sõnameistritele. Pulmaisa ülesandeks on voolida tavalisest peost kaunis ja meeldejääv pulmapidu,sest vähesed suudavad peost lavastada etenduse, mille peategelasteks jäävad pruut ja peigmees. Ta on oma ala professionaal kõigil oli nii lõbus, et vahepeal rahval suisa pisarad jooksid! Mul oli suu pidevalt naermisest krampis. Külalised väga kiitsid teda,sest tema tegevusse oli põimitud nii traditsioonilisi pulmakombeid kui ka kaasaegseid mänge. Tohutult meeldiv ja tore inimene, täpselt selline kellega tahakski suhtlema jääda ka pärast seda kõige tähtsamat päeva. Vahur on sõber kogu eluks. Pulmapeo läbiviimiseks pakkus palju huvitavaid tegevusi ja oli 24h kättesaadav. See oli väga oluline, sest sedasi said kõik küsimused kiirelt vastuse ja oli palju rahulikum tegeleda edasi ettevalmistustega,samuti selgitas kõiki korraldamisega seotud asju, ei surunud midagi peale vaid kõik käis poolte kokkuleppel. Meie soovitame soojalt ja uskuge meid te ei kahetse!!!

Taimi & Andres 23.08.2008