Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data03/virt10637/domeenid/www.peojuht.com/htdocs/libraries/cms/application/cms.php on line 464
Reelika ja Arturi pulm 24.jaanuar.2015

Reelika ja Arturi pulm 24.jaanuar.2015

Tervitused Vahurile

Head pidu ei saa ilma hea juhita. Sellise mõttega hakkasin otsima oma elu kõige tähtsamaks päevaks pulmaisa. Lõin interneti otsingu lahti ja uskumatul kombel oli valikut üsnagi rohkesti.
Lugesin väga palju eelnevaid neti komentaare, lisaks lugesin nende endi kirjutatud iseloomustusi. Helistasin ja uurisin infot. Väga raske oli. Ühel hetkel sattusin Vahur Jürise leheküljele. Äärmiselt muheda olemisega mees pildil tundus proovimist väärt.
Nii me kohtusimegi esimest korda, juba kui silmasin teda oli tal naeratus näol ja silmis kustutamatu sära. Äärmiselt avatud ja rõõmsameelne. Enam polnud kahtluski, et pikad otsingud on lõppenud.
Lootsin, et ta ise ka nõustub kuna meil oli kahekeelne pulm (eesti/vene), lisaks ei olnud meie pulmas ka alkoholi. Ent see ei pannud Vahuri jalga värisema, astus reipalt katsumusele vastu ja võitis selle =D
Koos sai arutatud kõik võimalikud varjandid mida teha ja kuidas teha. Kui minul oli mõte aga ei teadnud kuidas seda teostada siis tema oli oma nõu ja jõuga igal viisil abiks.
Stressi ei olnud kordagi, kõik oli vaheldusrikas, kõik naeratasid ja olid õnnelikud.
Ka pulmas ei teinud pulmaisa midagi ennem kui oli mind ja mu abikaasat informeerinud.
Hiljem kuulsin vaid kiidusõnu. Vene rahvus pool ütles, et ta oli kui kuld =D
Paljude suust kuulsin, et see olevat olnud nende elu ilusaim ja huvitavaim pulm.

Soovime abikaasaga kogu südamest sind tänada ja soovida edu tulevikuks. Oled elus leidnud selle milles oled parim.

Parimat soovides Reelika ja Artur