Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data03/virt10637/domeenid/www.peojuht.com/htdocs/libraries/cms/application/cms.php on line 464
Kaili ja Kaupo pulm 23.veebruar.2015

Kaili ja Kaupo pulm 23.veebruar.2015

Pidu ise lōppes kuskil 4-5 paiku ja hommikul oli kogu gäng kell 9 hommikulauas taas platsis. Pettund nägusid ei näinud ja kõik jäid rahule. Kogenumad pulmalised tõdesid, et nii lahedat pulma nad varem täheldanud ei olnud.
Ka pulmaisa valiku osas oli küsimusi palju, mitmeid kordi oli vaja selgitada, kust sellise vahva vana leidsime

Kuigi me mõlemad olime varasemalt erinevaid üritusi korraldanud, siis pulmatralli ettevalmistused võtsid kokku ikka omajagu aega. Erinevaid nüansse ikka oi kui palju. Protsess oli tagantjärgi vaadates päris põnev, kuidas jõudsime erinevate lahendusteni. Paljude detailide saladuses hoidmine, teiste kaasamine ja kõige jaoks aja leidmine.
Eks see paras teadmatus oli, kuidas rahvas üllatused vastu võtab, palju üldse kohale tuleb jne. Aga peaaegu kõik olid kohal ja eks ka tänu külalistele pidu ka õnnestus. Kiideti lõpuks kõike, ka voolu katkemist, isegi viina valik sai kiidusõnu.
Kokkuvõtvalt võiks öelda, et teeks või uuesti, paraku sai liiga hea naine valitud ning uut pulma vaevalt et tuleb. Samas küll me midagi välja mõtleme, ka muid peo/ürituste formaate olemas.
Tänud teile ja bändile! Usaldasime teid bändi osas ja ei pidanud pettuma.

Tänud veelkord!
Kaili ja Kaupo