Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data03/virt10637/domeenid/www.peojuht.com/htdocs/libraries/cms/application/cms.php on line 464
Annika ja Karmo pulm 07.veebruar.2015

Annika ja Karmo pulm 07.veebruar.2015

 

Arvasime mehega, et suudame oma pulmad ära ajada ka ilma pulmaisata. Eemärk oli korraldada võimalikult kodused pulmad, kus n-ö võõraid asjapulki oleks võimalikult vähe. Kuid kui ma Vahuriga pulmamessil kohtusin, siis ütles mulle sisetunne kohe, et seda inimest vajame küll oma pulma. Meid sümpatiseeris tema suhtumine oma töösse - Vahurist oli selgelt tunda, et ta naudib oma tööd.

Ka pulmapeo planeerimine koos Vahuriga oli päris põnev ja lõbus. Ning kui oli mõni mure, siis said kõik asjad korralikult läbi räägitud ja lahenduse ka leitud. Usun, et meie pulmapeo tugevaimaks trumbiks oligi pulmaisa. Kui söögi, joogi ja muusika puhul ei ole võimalik arvestada kõikide külalistega, siis Vahuri puhul võib kindel olla, et kõigi külalistega on arvestatud. Oleme oma külalistelt tagasisidet saanud ja teame, et meie pulmas ei olnud mitte kellelgi igav - kõigil oli põnev Vahurit jälgida ja kuulata. Minu meelest on sellise suure hulga ja erinevat masti inimeste n-ö haldamine suur anne, mis vajab inimese tundmisoskust.
Meie jaoks oli meie pulm just niisugune nagu me soovisime - lõbus, isikupärane ja kodune ning Vahur oli igati õige inimene sellist pulmapidu läbiviima."

Jõudu Sulle!
Annika ja Karmo