Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data03/virt10637/domeenid/www.peojuht.com/htdocs/libraries/cms/application/cms.php on line 464
Karini ja Jüri pulm 19.august.2015

Karini ja Jüri pulm 19.august.2015

 

 Soovitame pulmaisaks Vahurit!

Miks?
- Valisime Vahuri esimesest hetkest, kui ta kohtumisel suu lahti tegi, sest ta oli "oma inimene". Vahur ei ajanud mingit jama traditsioonide hoidmise kohta ega üritanud meile iga hinna eest meeldida - ta tegi selgeks, et kõige tähtsam on klapp meie, tema ja ülejäänud külaliste vahel ja kõik muu on vaid pisidetailid. Uskusime ja nii oligi.
- Ta on suure kogemustepagasiga proff - pole olukorda, millega ta hakkama ei saaks ning tundsime ennast 100% kindlates kätes.
- Vahur tunneb ennast omas nahas ideaalselt, mistõttu võib ta võtta hetkega seltskonna klouni kui ka vajadusel kurja direktorionu rolli. Rahval on temaga lõbus, kuid autoriteet säilib alati.
- Tundsime ennast temaga vabalt ning saime teda jäägitult usaldada.

Soovime Vahurile kõike head ning täname südamest panuse eest meie abielutee algusesse! Tagantjärele ei oskakski seda teisiti ette kujutada - kõik oli täpselt nii, nagu pidi :)

Karin ja Jüri
19.08.2015