Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data03/virt10637/domeenid/www.peojuht.com/htdocs/libraries/cms/application/cms.php on line 464
Helga 85 juubel!

Helga 85 juubel!

Kui soovite oma üritusele professionaalset peojuhti, siis pöörduge Vahur Jürise poole. Positiivne emotsioon on garanteeritud pikaks ajaks.
Vahuri professionaalsus seisneb selles, et ta valmistab peo ette just sinu jaoks. Ta ei tee kunagi midagi juhuslikku, kõik on hoolega ette valmistatud. Võin seda öelda täie kindlusega, sest olen tema juhitud üritustel osalenud erinevatel aegadel 4 korda ja igaüks on olnud kordumatult omanäoline ning meeldejääv. Tema huumorimeel ja oskus liita kokku vägagi erinevaid inimesi on lihtsalt imetlusväärne. Ta ei korda ennast, ei ole pealetükkiv ega mitte kunagi labane. Vahur saab vabalt hakkama nii peojuhina, pulmavanemana, jõuluvanana kui ka näiteks suvepäevade juhina. Iga kord olen saanud külalistelt väga aktiivset tagasisidet, kuigi eestlased eriti usinad kiitusega pole. Viimasel peol, minu ema juubelil olid ka soomlased, kes said endi väitel lausa kultuuriśoki. Julgen kinnitada, et Vahur on üks Eesti parimaid oma alal.

Aitäh Sulle, Vahur, kõikide vahvate hetkede eest!

Ja uute kohtumisteni!
Tiina, Helga tütar ja peo organisaator