Frens Catering

Traditsiooniliselt mõistetakse catering'i all toitlustusteenuse osutamist väljaspool selle tavapärast keskkonda.
Restorani või kohviku asemel serveerib Frens Catering toitu ja jooke kliendi poolt soovitud kohas, olgu selleks muuseum või kontserdisaal, autosalong või kunstniku ateljee.

Ebatavalistes paikades on ka teenindajate roll aeg-ajalt tavalisest erinev - Frens Cateringi kelnerite tööriietuseks võib olenevalt konkreetse sündmuse kontekstist üllatuslikult olla musketäride rüü või keskaegne kostüüm. Mõistagi vastab ka pakutav toit kohale, ajale ja eesmärgile - pidulikul lõunasöögil serveeritakse kõik road võrdselt efektselt, toote presentatsioonil aga pakutakse piisavalt tagasihoidlikke suupisteid.

Lisaks toitlustamisele ja teenindusele nõuavad iga erilise sündmuse ettevalmistamisel aega ning tähelepanu veel paljud üksikasjad: sobivate ruumide leidmine ja kujundamine, trükiste valmistamine, esinejate valimine, tehniliste vahendite tellimine.... ja muidugi külaliste kutsumine! Kokkuvõttes tuleb kõik need detailid meeldejäävaks tervikuks siduda - Frens Catering pakub Teile kõiki sündmuse õnnestumiseks vajalikke teenuseid.

Pakume professionaalset abi kõige erinevama sisuga sündmuste ettevalmistamisel ja läbiviimisel:

sünnipäevapeod ja ettevõtete aastapäevad
pidulikud lõuna- ja õhtusöögid
büroode ja tootmishoonete avamised
kliendipäevad
aiapeod ja piknikud
ballid
pulmad
vastuvõtud
presentatsioonid
stiilipeod

Aadress

  • Aadress: Toompuiestee 30
  • Postiindeks: 10149
  • Linn/Küla: Tallinn
  • Maakond: Harjumaa

Kontakt

  • Telefon: +372 697 9200
  • Faks: +372 697 9201
  • E-Mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Frens Catering

Kaardil

Sisesta oma asukoht teejuhiste saamiseks