Frens Catering

Meie koostöö Vahuriga algas 2007 aastal, kui üks kena pruutpaar palus mul organiseerida oma pulmapeole toitlustus. Kuna pruutpaaril endal puudus igasugune eelnev kokkupuude pulmaisade/õhtujuhtidega, siis paluti minult, kas ma leiaksin ka sobiliku pulmaisa pulmapeole... Kuna pulmaisal on pulmapeo õnnestumisel üks tähtsamaid rolle kanda, siis ei julgenud ma valiku tegemist üksi oma õlgadele võtta ning pakkusin pruutpaarile võimaluse, et valin välja 3 tuntumat/tegijamat pulmaisa ja kutsume nad ennast tutvustama. Kõigil kolmel pulmaisal oli aega ca 30 min, et ennast tutvustada, tutvuda pruutpaariga ja esitada esialgne lühike visioon antud pruutpaari pulmapeost. Peale kohtumist jäi pruutpaar omakeskis arutlema ning "sõelale" jäi kaks pulmaisa ning siis julgesin juba ka mina öelda välja oma arvamuse Vahur Jürise osas (ta oli ainukesena pruutpaariga kohtumiseks teinud "kodutööd" ja valmis kas või kohe lahingusse asuma ning see süstis minusse usalduse, et ta ei jää ka pulmapeol ootamatutes olukordades hätta).
Periood, mis kulus pulmapeo ettevalmistamisele, oli Vahuril pruutpaariga 2-3 kohtumist ning alati oli ta pruutpaari jaoks olemas. Kõik mured või kahtlused pulmapeo kava osas leidsid kenasti lahendused.
Saabus pulmapäev ja siinkohal jääb mul sõnadest väheks... Vahur oli nagu orkester - pulmaisa, pruutpaari tugiisik, restorani vahetusevanem... tema silmad ulatusid igale poole ning kui hästi ta suutis ohjata ja haarata 120-pealise pulmaseltskonna soove - see oli lihtsalt super! Kokkuvõtvalt - kõikidel pulmaisade on oma käekiri ja "vundament" pulmapidudeks, kuid kindlasti kohendatakse need vastavalt igale pruutpaarile omanäoliseks... Julgen oma koostöökogemusest öelda, et ma ei ole siiani ühtegi negatiivset tagasisidet oma pruutpaaridelt Vahur Jürise kohta saanud ning julgen soovitada "Hunt kriimsilma" ka kõigile oma tulevastele pruutpaaridele.

Tervitades,
Riina Busen
Catering projektijuht