Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data03/virt10637/domeenid/www.peojuht.com/htdocs/libraries/cms/application/cms.php on line 464
Liisa ja Rando pulm 12.05.2024

Liisa ja Rando pulm 12.05.2024

 

Soojad tervitused, Vahur!

Möödas on juba mitu nädalat, aga meie hakkame alles nüüd tasapisi kogu pulmajoovastusest toibuma ja soovime nüüd sind veel eraldi tänada!

Olid peokoha järel kõigi teiste ees esimene, kellega käed lõime ja lepingu sõlmisime ning saime kinnitust, et võime alati oma sisetundele tugineda! Peale meie esimest kohtumist istusime Randoga autosse, vaatasime üksteisele otsa ja nagu ühest suust: “Appi, ta on niiiiii äge! Ta on täpselt see inimene, keda ette kujutasime.”

Me soovime sind südamest ja siiralt tänada, teha sulle aplausi ja sind kallistada, et tegid meie peost täpselt sellise pulmapeo, mida olime soovinud ja millest unistanud - hubane, soe, kodune ja samal ajal nii meeleolukas ja äge!

Ma tõesti väga kardsin, kuidas panna need meie täiesti eri iseloomudega tuttavad kõik seda pidu nautima, et kõigil oleks hea ja mõnus olla ja samal ajal sina hoidsid tervet seda pidu ja seltskonda ühes pundis ja hoos, nagu see oleks kõige kergem ülesanne ja nagu kõik oleks tegelikult väga sarnased inimesed. Siiani käivad nii minu ema, Rando isa, meie vennad ja sugulased ikka ja jälle ütlemas “Aga see pulmaisa, vot tema oli tõesti vinge!”

Sa ajasid meid pisarateni naerma, muutsid kõik need 40 inimest üheks seltskonnaks, tõid meieni näidendi, mis oli vaieldamatult kõigi lemmik ja korraldasid tegevusi, mis olid nii meie moodi! Ja veel eriline tänu, millest Rando on juba tervele maailmale rääkinud, on sinu korraldatud kontvõõraste eest!

Meie kõige suurem tänu sulle, et andsid meile peo, millest on rääkida veel aastaid ja aastaid!

Aitäh sulle, et oled parim pulmaisa ja palju jõudu suviseks hooajaks!

https://www.youtube.com/watch?v=wW2fGdK1ecw&t=3s