Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data03/virt10637/domeenid/www.peojuht.com/htdocs/libraries/cms/application/cms.php on line 464
Mait Jüriado - Pulmafotograaf

Mait Jüriado - Pulmafotograaf

Mait Jüriado on auhinnatud rahvusvaheline portree- ja pulmafotograaf. Ta on pulmafotograaf, kes alati otsib uut võttenurka ja kelle pulmad ning portreed on kõik täis loomingulisust ja viimistletust ning on unikaalsed nagu ei miski muu. Kuigi ta pildistab põhiliselt pulmi Eestis, on tema kliendid Euroopas ning üle terve maailma ning ta sageli reisib pulma- ja portreetöödeks. Ta on pildistanud pulmi ja portreesid Prantsusmaal, Rootsis, Hispaanias, Soomes, Ameerika Ühendriikides, Tsehhi Vabariigis, Saksamaal ning Islandil. Tema pulmapildid on jõudnud väga paljudesse pulmablogidesse üle kogu maailma.

Ta hinnati 2014 aasta baltikumi parimaks pulmafotograafiks rahvusvahelisel “I Am Photographer” fotofestivalil, kus tema pulmareportaazi foto valiti aasta pulmafotoks.

Mait ja tema meeskond loob kordumatut kunstitööd, mis on ajatu, loominguline, lahe, siiras ning vahetu – segu fotoreportaazist ning kaunitest kunstidest. Tõeline visuaalne pildijutustamine. Kuigi Mait nimetab end illusionistiks, armastab ta kõige enam ausat ning siirast portreed.

Mait on saadavalt nii portree- kui ka pulmapildistamisteks üle terve maailma. Pulmapakettide ja portreesessioonide kohta saab küsida temalt julgelt küsida alloleva kontaktivormi kaudu, kirjutades See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või helistades +372 52 19 880

Aadress

  • Aadress: Tartu maantee 80K
  • Postiindeks: 10112
  • Linn/Küla: Tallinn
  • Maakond: Harjumaa

Kontakt

  • Telefon: +372 521 9880
  • E-Mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Mait Jüriado - Pulmafotograaf

Kaardil

Sisesta oma asukoht teejuhiste saamiseks