Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data03/virt10637/domeenid/www.peojuht.com/htdocs/libraries/cms/application/cms.php on line 464
Kuidas küsida hinnapakkumist

Kuidas küsida hinnapakkumist

Mida rohkem saadate mulle infot, seda lihtsam on mul teile pakkumist teha.

Nagu näiteks:
Pulma toimumise aeg.
Registreerimise koht (kui on juba valitud).
Peokoha nimetus (kui on juba valitud).
Piduliste orienteeruv arv. Muusika pulmas jne.

Enne rahanumbritest rääkimist soovitaksin kokku saada. Uskuge, ma ei ole solvunud, kui valituks ei osutu:-) Saate kindlasti hulga vajalikku informatsiooni ja võrdlusmomendi teiste pulmavanematega suheldes.

Alati on küsimus, mida te selle raha eest teete? Paari reaga ei ole seda võimalik kirja teel selgitada. Lihtsam on varuda 1.5-2 tundi ja otse suheldes asjast aimu saada. Kõigepealt tahan ise pulmavanemana teada, millisest peost unistate, mida seal võiks olla ja mida kindlasti mitte. Alati tuleb kasuks, kui olete mõnel analoogsel peol käinud. Mina pakun programmi, mis sobib teie soovidega ega suru oma tahtmisi peale, et endal mugavam oleks.
Turumajanduses on ka loomulik, et kaubeldakse hinna üle. Suvekuudel on seda keerulisem teha, aga igal muul ajal on see igati kohane:-) Kindlasti on kõige soodsamad kuud oktoober, november, jaanuar, veebruar, märts ja aprill. Mis ei tähenda, et see oleks halb aeg pidutsemiseks või mina oma tööd lohakamalt teeksin. Ja kui mina ei sobi teie soovidega kokku, siis julgen alati kedagi teist peojuhti soovitada. Kellegi käekiri sobib teie plaanidega ikka!

Lugupidamisega
Vahur Jüris