Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data03/virt10637/domeenid/www.peojuht.com/htdocs/libraries/cms/application/cms.php on line 464
Minust

Kes ma olen ja mida teen

 

Olen rahvast lõbustanud ja pidusid organiseerinud järjepidevalt alates 1991. aastast. Nüüdseks olen läbi viinud kindlasti üle 1000 ürituse. Kõige kindlamalt tunnen ennast pulmavanemana ja õhtujuhina firmapeol või juubelil.
Probleemiks pole ka lõbusate suvepäevade läbiviimine. Seda kõike olen teinud põhitööna, mis tähendab, et mul on aega Teie üritusega tegeleda. Olen põhjalik, teen korralikku eeltööd. Olenemata üritusest tuleb see teha kordumatuks.

Sobin Teie üritust juhtima, kui soovitakse lõbusat ja vaheldusrikast pidu. Ma ei aja erinevaid üritusi omavahel sassi, s.t. ei tee pulmadest suvepäevi. Teen peo vastavalt teie nägemusele, aidates oma kogemustega kaasa.

Peale iseenda julgen pakkuda ka teisi peojuhte, pulmavanemaid, sest kõigil meil on mingil määral erinev käekiri ja mina ei pruugi ka alati sobida.

Aitan kogu peo organiseerimisel, pakun välja sobivaid teenuste pakkujaid ja tegijaid. Aastatega on tuttavaks saanud suur hulk sellel turul tegutsejaid, nendest paljud lemmikud on sõelale jäänud, keda julgen alati pidudele soovitada. Eriti peab valitud seltskond tegijaid tulema pulmapeole, mille kordusest ei unista keegi.

Jõuluajal on ka head huumorisoont omav ja korralikus kostüümis jõuluvana omast käest võtta, kes sobib nii suurte kui ka väikeste peole.Ja kõige rohkem meeldib jõuluvanal peredes käia!

Kokkuvõtteks võin öelda, et kui on üritus tulemas, siis leiame sinna ka korraliku peojuhi.

Minust:

https://www.youtube.com/watch?v=W0gc1eWjzK4
https://pulmad.ee/teemad/10-kusimust-tegijale/10-kusimust-tegijale-pulmaisa-vahur-juris

 

Lugupidamisega
Vahur Jüris
5 131 131